REGIÓN

KRAJINA

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
Číslo ostrova
  • ID
Podrobné vyhľadávanie Vymazať parametre vyhľadávania
Pošlite e-mail priateľovi
  • Hotely a penzióny na tajomných ostrovoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodné ceny jedinečných romantických pobytov
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut
PREČO S NAMI
Vážený návštevník, klient.
Sme veľmi radi, že ste navštívili Best Island, jednu z webových stránok našej cestovnej agentúry Best9 CK, a.s., na ktorých Vám prinášame najaktuálnejšiu ponuku ubytovacích zariadení pre kvalitnú dovolenku. Denne pre Vás vyhľadávame nové a nové zariadenia, aby si každý našiel ten pravý „dovolenkový domov“ v našej ponuke pre dovolenku svojich snov.
Tak teda PREČO dovolenka s BEST ISLAND?
Odpovedzte si na tieto otázky:

Chcete aby Vaša dovolenka bola iná? Po každodenných stresoch v práci a ruchu veľkomesta hľadáte dokonalý oddych a súkromie? Chcete mať pláž len pre seba? Ste dobrodruh a zároveň si potrpíte na vysokú úroveň služieb a komfort? Alebo chcete prekvapiť svojich spoločníkov, odmeniť najlepších zamestnancov, usporiadať nezabudnuteľnú svadbu alebo party?

Odpovedali ste na niektorú z uvedených otázok áno?
Prenajmite si ostrov!
V prvom rade preto, že dovolenku s nami si môžete sami zostaviť, nakonfigurovať presne podľa Vašich predstáv. Je len na Vás, či si vyberiete maličký „neobývaný“ ostrov a okúsite život Robinsona Crusoa alebo si chcete vychutnať skutočný luxus s kompletným servisom a službami presne podľa Vašich predstáv.

Pre väčšie skupiny máme špeciálne ponuky so zabezpečením služieb podľa ich konkrétnych predstáv tak, aby dokonale využili prostredie na oddych alebo posilnenie tímového ducha.

Ako to funguje?

Jednoducho si, v ľavom vyhľadávacom okne, vyberte krajinu/región/oblasť, ktorý chcete navštíviť, typ zariadenia, prípadne jeho ďalšie vybavenie ktoré požadujete a zadajte VYHĽADAŤ.

Následne si prezrite zariadenia vrátanie fotiek, popisov a cien. Taktiež tu nájdete informácie o jednotlivých ostrovoch, ako aj informácie o aktivitách, ktoré sa v danej oblasti dajú vykonávať. V momente, že ste našli zariadenie podľa Vašich predstáv, vyplňte termín, o ktorý máte záujem a Vaše údaje a my Vás budeme do 48 hodín (počas pracovných dní) kontaktovať buď s potvrdením uvedeného termínu a zariadenia alebo Vám ponúkneme najbližší voľný termín pre toto zariadenie, resp. iné voľné zariadenie v danej lokalite a porovnateľnej kvalite.

Ak popis daného zariadenia nie je dostatočný, prípadne máte inú otázku, tak vyplňte formulár NAPÍŠTE NÁM a my Vám ju radi, v čo najkratšej dobe, zodpovieme.

Po obojstrannom potvrdení konkrétneho zariadenia a termínu Vám zašleme všetky potrebné informácie, faktúru, zmluvy, ubytovací poukaz a presný popis ďalších krokov (podrobnejšie informácie nájdete aj na stránke OBCHODNÉ PODMIENKY). Celá komunikácia a potrebná dokumentácia sa rieši elektronickou formou.

Po skončení pobytu radi privítame Vaše dojmy, názory, pripomienky, aby sme mohli naše služby stále zlepšovať.

Samozrejmosťou je možnosť rezervovať si na stránkach Best Island letenku, zabezpečíme Vám transfer z/na letisko alebo prenájom auta počas Vášho pobytu, či komplexné cestovné poistenie.

Dovolenkujte po svojom!

Ak sa chcete zbaviť stresu, starostí, oddýchnuť si od práce, každodenného stereotypu a vychutnať si dovolenku „po svojom“, tak Best Island je tu presne pre Vás! Netvrdíme, že máme recept na ideálnu dovolenku, no radi ju pripravíme podľa Vašich predstáv.

Neváhajte a prezrite si naše stránky a začnite plánovať Vašu najbližšiu dovolenku!

Pozrite si naše služby, fotografie a popisy jednotlivých nehnuteľností. A následne Vám naši pracovníci pomôžu doladiť všetky drobnosti a detaily pre Vašu úplnú spokojnosť.

Veľa príjemných zážitkov Vám želá
Tím Best9 CK, a.s.

Ak chcete mať stále aktuálne informácie, staňte sa našim fanúšikom na Facebooku, alebo sa zaregistrujte na našej stránke.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best9, s.r.o. All rights reserved
Best9 je členom