REGIÓN

KRAJINA

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
Kapacita Kategória Vybavenie Okolie Služby Číslo v našej ponuke Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
(gps súradnice sú len orientačné)
  • Hotely a penzióny na tajomných ostrovoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodné ceny jedinečných romantických pobytov
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Karibik > Grenada > CAR-ostrov-8

Krajina »Grenada
Kategória »ostrov
Kapacita » 40
Cenník » na vyžiadanie
GPS »N11.9946590 E-61.7258260
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE ZARIADENIA
Bar; Bazén; Jacuzzi; Posilňovňa;
VYBAVENIE IZIEB
Kuchynka; TV;
OKOLIE
Turistika; Vodné športy;
SLUŽBY
Masáž;
POPIS
POLOHA: Ostrov Calivigny je miestom bezkonkurenčnej krásy a je stelesnením prvotriedneho bývania pre bohatých a slávnych. Tento súkromný ostrov sa nachádza na juh od Grenady a má rozlohu 33 hektárov. Majiteľ vybudoval tento ostrov ako luxusné útočisko pre seba a svoju rodinu. Calivigny je ideálny pre všetky typy udalostí a výletov – od rodinných dovoleniek, svadieb, firemných stretnutí na vysokej úrovni až po účelné výlety. Hostia si vychutnajú potrebné súkromie, pretože Calivigny sú exkluzívne prenajaté iba jednej skupine v jednom turnuse.

UBYTOVANIE: Beach House je luxusná vila s rozlohou 10 000 metrov štvorcových na svetovej úrovni s desiatimi plne klimatizovanými apartmánmi. Poloha domu poskytuje úplné súkromie pre hostí. Všetky izby sú vybavené kúpeľňami, niektoré majú aj Jacuzzi. Apartmány zahŕňajú súkromné posedenie, jedálenský kút, pracovne a kúpelne. Vybavenie pozostáva z bazéna s malým prístreškom, plážového altánku, veľkého bazéna s čerstvou vodou s barom, vybavenej posilňovne, zariadení na obchodné rokovanie, svadobného šiatra a móla na kotvenie jácht hostí.

AKTIVITY: Vodné športy ako napríklad plávanie, windsurfing, potápanie, rybárčenie, plachtenie, vodné lyžovanie a výlety na motorových člnoch. Turistika, fitness centrum, biliard, šípky, koncertné krídlo, stolové hry pre rodinu a deti, ako aj veľký 2,5 x 5 m vonkajšia obrazovka. Pre hostí môžeme zabezpečiť maséra, jógu alebo fitness trénera.

CENA: Cena je na vyžiadanie a závisí od dĺžky pobytu a počtu osôb.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best9, s.r.o. All rights reserved
Best9 je členom