REGIÓN

KRAJINA

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
Kapacita Kategória Vybavenie Okolie Služby Číslo v našej ponuke Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
(gps súradnice sú len orientačné)
  • Hotely a penzióny na tajomných ostrovoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodné ceny jedinečných romantických pobytov
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Európa/Vnútrozemie > Francúzsko > FRA-pevnina-37

Krajina »Francúzsko
Kategória »pevnina
Cena od » 118 € osoba/noc
GPS »N49.9169130 E4.6085490
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE ZARIADENIA
Bazén; Reštaurácia;
OKOLIE
Golf; Kone; Tenis; Turistika;
POPIS
POPIS: Hotel na špičkovej úrovni! Zámok Château de Bagnols, pochádzajúci z 13. Storočia sa nachádza medzi vinicami, lesmi a zelenými kopcami v srdci kraja Beaujolais, v centrálnom Francúzsku. Dvadsaťjeden izieb (vrátane trinástich apartmánov) bolo starostlivo obnovených kvôli odhalených nástenným maľbám vytvorených počas najlepšieho obdobia zámku, keď blízke mesto Lyon patrilo k jedným z najväčších renesančných miest v Európe. Bagnols ponúka zážitok z pobytu, hosť je obklopený históriou, luxusom a relaxom. Zámok je taktiež vhodný pre usporiadanie konferencií. Región Beaujolais má kontinentálne podnebie. Zimy sú chladné, ale suché. Jar je mierna a letá, od júna do septembra, sú teplé a slnečné

POLOHA: Château de Bagnols sa nachádza 27 km severne od Lyonu.

UBYTOVANIE: Dvadsaťjeden izieb, vrátane 13 apartmánov (8 na samotnom zámku a 5 vo vedľajšej budove), nesie mená po osobách, ktoré sa v minulosti podieľali na vybudovaní vznešenosti zámku.

STRAVOVANIE: Lyon ponúka svetoznámu kuchyňu a šéfkuchár v Château de Bagnols, ktorý je právom hrdý na svoje lákavé menu, poteší hostí regionálnymi špecialitami a tradičnými jedlami.

AKTIVITY: Cez dedinu v blízkosti prechádza Vínna cesta. Prípadne, Lyon ponúka prechádzky v koči a jazdu na koňoch, let balónom, golf, tenis a nakupovanie.

CENA: Od 235-2,700 € na noc/izba/apartmán. Kontinentálne raňajky 32 €/osoba. Americké raňajky 37 €/osoba.
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best9, s.r.o. All rights reserved
Best9 je členom