REGIÓN

KRAJINA

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
Kapacita Kategória Vybavenie Okolie Služby Číslo v našej ponuke Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
(gps súradnice sú len orientačné)
  • Hotely a penzióny na tajomných ostrovoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodné ceny jedinečných romantických pobytov
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Kanada východná/centrálna > Nové Škótsko > CAN-pevnina-9

Krajina »Nové Škótsko
Kategória »pevnina
Kapacita » 6
Cena od » 37 € osoba/noc
GPS »N43.9967970 E-65.4239770
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE ZARIADENIA
Reštaurácia;
VYBAVENIE IZIEB
Kuchynka; TV;
OKOLIE
Rybárčenie; Turistika; Vodné športy;
POPIS
POLOHA: Ak hľadáte tú najčistejšiu časť Kanady, tak Johns Back Lake v kraji Shelburne v Novom Škótsku bude pre Vás to pravé. V tesnej blízkosti Národného parku Kejimkujik a Prírodnej obory Tobeatic, uprostred lesa a blízkeho jazera môžete zažiť nedotknutú prírodu. Prenajať si tu môžete tento exkluzívny zrub postavený v kanadskom štýle.

UBYTOVANIE: Tento zaujímavý kanadský zrub má 3 spálne, priestrannú otvorenú kuchyňu a jedálenskú časť a obývaciu časť. Terasa obklopuje celý dom a ponúka ohromujúci výhľad na jazero. Príjemný večer môžete stráviť pri krbe zo žuly, ktorý bol navrhnutý na zákazku.
Prenajmite si tento zrub so stravovaním vo vlastnej réžii. Nákupiť je možné v mestách na okolí. Varenie pre Vás bude zábavou v plne zariadenej kuchyni. 

AKTIVITY: Plávanie, výlety na kanoe, turistika. Môžete si vychutnať jazdu pozdĺž atlantického pobrežia až po Mys Sable. Navštívte jedinečný Národný park Kejimkujik. Vychutnajte si pôsobivú jazdu po Digby Neck – dlhého, úzkeho poloostrova a odtiaľ k oceánu na pozorovanie veľrýb. V období od mája - októbra tu môžete často vidieť húfy veľrýb plávajúcich popri pobreží. V zálive Fundy môžete zažiť najvyššie prílivy na svete. 

CENA: Cena za ubytovanie na noc za celý zrub sa pohybuje od 217 €. 
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best9, s.r.o. All rights reserved
Best9 je členom