REGIÓN

KRAJINA

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
Kapacita Kategória Vybavenie Okolie Služby Číslo v našej ponuke Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
(gps súradnice sú len orientačné)
  • Hotely a penzióny na tajomných ostrovoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodné ceny jedinečných romantických pobytov
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Európa/Vnútrozemie > Francúzsko > FRA-ostrov-36

Krajina »Francúzsko
Kategória »ostrov
Kapacita » 12
Cena od » 65 € osoba/noc
GPS »N49.0685500 E1.6929100
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE IZIEB
Kuchynka;
OKOLIE
Golf; Kone; Turistika; Vodné športy;
POPIS
POPIS: Vydajte sa po stopách Moneta! Na rieke Seina, v oblasti Ile-de-France v okolí Paríža, sa nachádza približne 60 ostrovov, ktoré spolu vytvárajú tzv. „Ostrov Francúzska“. Niektoré z ostrovov sú obývané, niektoré nie. Ostrov Chantemesle je považovaný za malý raj s rozlohou približne 101170 m2. Nachádzajú sa tu 2 očarujúce vily postavené v tradičnom miestnom štýle. Impresionistov táto krajina priťahovala pre svoje výborné svetelné podmienky a kvalitu svetla. Claude Monet žil v blízkom Vétheuil a tu, na brehoch Seiny a pri leknách v jeho záhrade v Givenchy vzdialenej niekoľko kilometrov, vytvoril niekoľko významných malieb. Medzi ostatné zaujímavosti v okolí Chantemesle patria troglodytové osady v Haute-Isle, kostol z 12. Storočia v Vétheuil alebo zámok v obci Roche-Guyon, ktorá bola vyhlásená za jednu z 20 najkrajších obcí vo Francúzsku. Jar ponúka najlepšie počasie pre návštevníkov. Na jeseň sú mierne teploty, ale krátke dni znamenajú menej slnka.

POLOHA: Vila sa nachádza na rieke Seine, 30 kilometrov severozápadne od Paríža, medzi obcami Vétheuil a La Roche-Guyon.

UBYTOVANIE: V hlavnej vile sa nachádza obývacia miestnosť a veľkým krbom, jedáleň, plne vybavená kuchyňa, šatňa a viktoriánska veranda. Na prvom poschodí sa nachádzajú 4 spálne a 4 kúpeľne a na druhom poschodí  sa nachádza obývacia miestnosť, spálňa a kúpeľňa. Celková obytná plocha je 400 m2. Vila bola zrenovovaná, zvnútra aj zvonku.

STRAVOVANIE: Stravovanie je možné v niekoľkých reštauráciách v okolí. Alebo si môžete nakúpiť na miestnom trhu a obchode alebo môžete vyskúšať nejaké špeciality z francúzskej kuchyne. Šéfkuchár a personál Vám na požiadanie budú k dispozícii.

AKTIVITY: Na ostrove sa nachádza park, sad, tenisový kurt, bazén, sedliacky dvor, 2 skleníky, prístaviská na každej strane rieky Seiny a 2 malé motorové člny. Tridsať minút jazdy od ostrova sa nachádza 8 golfových ihrísk, možnosť jazdy na koni, možnosť lietania na rogale a vodné športy. Určite nepremeškajte možnosť návštevy Nadácie Claude Moneta (1. apríla – 31. mája) a záhrad v Giverny. Ostatné miesta vhodné na navštívenie: obrazy v Vétheuil, La Roche-Guyon (obec a zámok), Amble Villiers, trh vo Vernone, Magny-en-Vexin. Neďaleko, v Dampsmesnil, sa nachádza krytá aleja a fascinujúce archeologické lokality, ako napríklad skalné úkryty v Mestreville a neolitické pohrebisko v Houlbec Cocherel.

CENA: (V závislosti na ročnom období a počtu cestujúcich): od 5,500 - 8,500 EUR na týždeň do max. 12 osôb. Cena nezahŕňa miestnu daň.
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best9, s.r.o. All rights reserved
Best9 je členom