REGIÓN

KRAJINA

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
Kapacita Kategória Vybavenie Okolie Služby Číslo v našej ponuke Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
(gps súradnice sú len orientačné)
  • Hotely a penzióny na tajomných ostrovoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodné ceny jedinečných romantických pobytov
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Európa/Vnútrozemie > Francúzsko > FRA-pevnina-38

Krajina »Francúzsko
Kategória »pevnina
Kapacita » 33
Cena od » 131 € osoba/noc
GPS »N48.4623880 E-1.7298000
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE ZARIADENIA
Bazén;
OKOLIE
Golf; Kone; Rybárčenie; Tenis; Turistika;
POPIS
POPIS: Elegantný zámok a ďalšie tri priľahlé nehnuteľnosti sa nachádzajú v takmer 70 hektárovom Bretónskom lese a parkoch s prameňmi prírodnej pramenitej vody. Budova je starostlivo zreštaurovaná a ponúka hosťom optimálny výber dovolenky - rafinovaný luxus v hlavnej budove so všetkými službami a komfortom, ktoré je možné očakávať od pobytu na zámku. Prvým zaznamenaným vlastníkom bol stredoveký rytier, majetok zostal v rukách francúzskej šľachty, ktorí zanechali svoje znaky na budovách rôznymi spôsobmi. Hlavný zámok sa skladá z dvoch budov zo začiatku 18. a 19. storočia, ktoré sa môžu pochváliť nádherným klenutým stropom podopretým pôvodnými piliermi, ktoré zostali nedotknuté. Veľkolepý stredoveký krb na pevných kvádrových základoch s pôvodnými dekoráciami sa zachoval dodnes a poskytuje nádherný pohľad pri stolovaní v zámku. Na večeru si môžete dať homára (čerstvého z blízkej dedinky Cancale, ktorá je známa chovom kôrovcov) a vyskúšať prvotriednu kuchyňu, ktorá je legendárna. Počas jesennej sezóny miestny francúzsky šéfkuchár pripravuje špeciality z bažantov a jarabíc. Prvotriednu rybačku zažijete na 3 rybníkoch nachádzajúcich sa na panstve a miestnych riečkach na okolí. Pre dobrodružnejšie povahy je možné zabezpečiť morský rybolov s odchodom z mestečka Dinard alebo St. Malo. Do mestečiek sa dostanete krátkou jazdou z panstva cez nádhernú bretónsku krajinu. Zámok prežil niekoľko vojen a revolúcií, naposledy 2. svetovú vojnu, počas ktorej bol zabavený napadajúcou nacistickou armádou. Bohužiaľ, prišiel o mnoho stromov v parku a pôvodná drevená podlaha v kaplnke bola použitá na stavbu poschodových postelí pre nemeckých vojakov.

POLOHA: Zámok sa nachádza menej než hodinu jazdy od pobrežných mestečiek St. Malo a Dinard v Bretónsku. Zámok s priľahlými lesmi a parkmi spolu zaberá rozlohu takmer 70 hektárov.

UBYTOVANIE: Po vstupe do zámku Vás zaujme elegantné železné schodište s dreveným zábradlím a čiernobiele dlaždice s malým motívom v strede každej dlaždice. Jedálenská časť sa môže pochváliť obrovským kamenným krbom s tradičnou jeleňou hlavou nachádzajúcou sa nad krbom a rodinnými erbmi. Dlhý drevený stôl ponúka ideálne posedenie pre poľovníkov alebo iných hostí a umožňuje vychutnať si jedlo pod svetlom fakieľ. Dubové trámy, vysoký strop a terakotová dlážka len umocňujú stredoveký pocit. V zámku sa nachádza aj miestnosť na maľovanie, knižnica, salónik, kuchyňa.
Na poschodí sa nachádza 6 spální zariadených s maximálnou starostlivosťou a z najkvalitnejších materiálov. Typy izieb: Modrá izba, Biela izba, Žltá izba, Zelená izba, Izba vo veži, Béžová izba, z toho jeden apartmán s dvojlôžkovou posteľou a samostatným lôžkom, jeden dvojlôžkový apartmán, jeden apartmán s 2 samostatnými lôžkami, 2 dvojlôžkové izby a jedna izba s 2 samostatnými lôžkami. Apartmány sú vybavené krbom, niektoré samostatnou kúpeľňou a výhľadom na park alebo údolie. Izby sú vybavené samostatnou alebo zdieľanou kúpeľňou, niektoré majú krb a výhľadom na park alebo údolie.
Dva očarujúce kamenné domčeky sa nachádzajú 100 metrov od zámku. Zariadené sú jednoduchším spôsobom. Sú vhodné pre rodiny alebo malé skupiny ľudí. Jeden s rozlohou 140 m2 pozostáva z otvoreného priestoru s vybavenou borovicovou kuchyňou a pohodlnou obývacou miestnosťou. Dubové schodisko vedie na poschodie, kde sa nachádza balkón s výhľadom na 5 m vysoké stropy s pôvodnými dubovými trámami. Pri dome sa nachádza bazén. Dom ponúka 3 dvojlôžkové spálne a 2 kúpeľne. Ďalší domček s rozlohou 60 m2, je síce rozlohou menší, ale vybavený v podobnom štýle ako predchádzajúci domček. Je vhodný pre rodiny alebo 2 dvojice. Kuchyňa je plne vybavená a má aj umývačku riadu. V dome sa nachádzajú 2 dvojlôžkové spálne so spoločnou kúpeľňou so sprchou.
Tretia nehnuteľnosť s rozlohou 140 m2 pozostáva z obývacej miestnosti, jedálne a kuchyne oddelenej dubovými piliermi a veľkého krbu. Biele steny vytvárajú kontrast s dubovými trámami. Dubové schodisko v strede vytvára pohodlný priestor pre hostí. Drevená podlaha pridáva na elegancii. K domu patrí aj veranda. Schodisko vedúce na balkón ponúka výhľad na prízemie. Na poschodí sa nachádzajú tri podkrovné dvojlôžkové spálne zariadené v najvyššom štandarde, veľká kúpeľňa s 2 sprchami a samostatná toaleta.

STRAVOVANIE: Raňajky a obedy sú podávané denne v hlavnej budove za extra poplatok. Za príplatok je k dispozícii aj donáška jedla do izby. Pre hostí stravujúcich sa individuálne sú k dispozícii 3 supermarkety nachádzajúce sa v dedinke 4 km od zámku.

AKTIVITY: Každý pondelok je k dispozícii malý miestny trh v dedinke nachádzajúcej sa iba 4 km od zámku. K dispozícii je jazdy na koni, tenisový kurt vzdialený 3 km od zámku, poľovačka, golf, rybolov.

CENA: Od 919-7738 € na týždeň.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best9, s.r.o. All rights reserved
Best9 je členom